Chillout Restaurant & Cafe Bar

6 min, 420 m | 
Chillout Restaurant & Cafe Bar, Bajkalská 29/D, Bratislava 821 01
Adresa:
Bajkalská 29/D, Bratislava 821 01
Telefón:
02 536 34 347
Poznáš dobré podniky a firmy vo svojom okolí? Pridaj sa do komunity miestnych EXPERTOV!
Máte osobnú skúsenosť s firmou Chillout Restaurant & Cafe Bar? Napíšte nám o nej aj Vy niečo viac.
Hodnoť firmy a tvoj žalúdok zažije husacie hody! Viac
Bratislavské Noviny 51 príspevkov
Chillout nie je miestom na uvoľnenie   pridané 27.02.2010 18:23:
Po takmer štyroch rokoch sme sa vrátili na Bajkalskú ulicu do Axton Residence. Namiesto pôvodnej reštaurácie Axton je tu totiž viac ako dva roky Restaurant & Bar CHILLOUT.

Už pri príchode do reštaurácie nás prekvapilo množstvo áut, ktoré tu parkujú na každom voľnom mieste príjazdovej cesty. Jedno auto dokonca parkovalo priamo pred vchodom do reštaurácie - na mieste určenom pre letnú terasu. Napriek tomu, že parkovacie miesta vyhradené pre reštauráciu boli obsadené, v Chilloute nebolo prakticky nikoho. Ak sem teda chcete prísť autom, berte prvé voľné miesto v okolí, nespoliehajte sa, že zaparkujete na miestach vyhradených pre reštauráciu.

Interiér sa prakticky nezmenil, vpravo je kaviarenská časť s výhľadom na chátrajúci Bajkal, po ľavej strane je bar, zadnú časť na vyvýšenom pódiu tvorí reštauračná časť. Vzadu je za sklenenými posuvnými dverami salónik, ktorý je podľa všetkého určený fajčiarom. Dym však preniká aj do nefajčiarskej časti. Interiér je zladený v červeno-sivej farebnej kombinácii. Zadná časť má okná na druhá stranu zástavby, sú však zatemnené a aj na pravé poludnie tu je pomerne málo svetla. Tlmené osvetlenie je vhodné skôr do baru ako do reštaurácie.

Atmosféru Chilloutu dotvára reprodukovaná hudba, ktorá bola podľa nás prihlučná. Skôr obťažovala, ako dávala príležitosť uvoľniť sa. Chillout totiž v preklade znamená uvoľnenie či relax, boli sme preto zvedaví, čo sa za tým skrýva.

Prečítajte si celé hodnotenie na www.bratislavskenoviny.sk

Súhlasilo 3 z 4 používateľov. Čo si myslíte vy?            
Tomko S 95 príspevkov
Chillout sklamal, sľubujú koláčik, ktorý vlastne nemajú...   pridané 28.05.2010 14:25:
Boli sme tam dnes na obede a reštaurácia bola takmer prázdna. Z jedál už však mali na výber iba dve z troch. Milá obsluha nám celkom rýchlo doniesla polievku a hneď ako sme dojedli tak aj druhé jedlo. Polievka aj druhé boli chutné.

V obednom menu majú ešte pod jedlom vyznačené Novinka: Koláčik, tak keď sme dojedli druhé popíjali sme kofolu a čakali na koláčik. Ten bol aj dôvodom, prečo sme si vybrali dnes práve túto reštauráciu, nazval by som to akousi konkurenčnou výhodou. Avšak asi 20 minút si nás nikto nevšímal aj napriek tomu, že reštaurácia bola takmer prázdna. Keď čašníčka išla okolo, zobrala nám prázdne poháre a spýtala sa či ešte niečo donesie, my sme sa usmiali a povedali sme, že predsa ešte čakáme na koláčik. Na to ona, že ale ten už nieje, že nám môže dať ovocie, presnejšie...kývla hlavou a povedala "Tam si môžete zobrať jabĺčko" ... beriem to ako náhradu, aj keď jabĺčko som už dnes mal a my sme sa predsa tešili na koláčik, ktorého sme sa nakoniec nedočkali.

V reštaurácii na úrovni by sme sa túto informáciu dozvedeli určite skorej. Chillout medzi takéto určite nepatrí a zaraďuje sa do šedého priemeru.


Súhlasilo 4 z 4 používateľov. Čo si myslíte vy?            
Máte k tomu aj Vy čo povedať? Aj Váš názor pomôže našim používateľom.
Upozorňujeme, že hodnotenia môžu pridávať iba prihlásení používatelia www.zarohom.sk.
E-mail:
Heslo:
Najprv sa zaregistrujem.
..alebo sa s nami spojte cez Facebook: (Ako to funguje?)
Prihlásiť cez Facebook
Ste majiteľom firmy Chillout Restaurant & Cafe Bar? Chcete vedieť čo o Vás hovoria Vaši zákazníci? Chcete aby Vás ľudia vždy na internete našli?
Meno*:
Priezvisko*:
Telefón*:
Email*:
Chcem dostávať mailom mesačné štatistiky o tom koľko ľudí videlo profil mojej firmy
Chcem dostávať na mail informáciu vždy, keď niekto pridá hodnotenie mojej firmy
Chcem sa dozvedieť informácie o tom ako získať viacej zákazníkov v mojom okolí
Drevenice Oščadnica
Ubytovanie v štýlových dreveniciach v Oščadnici

> Obľúbené za rohom sú aj:

> Kľúčové slová pre Chillout Restaurant & Cafe Bar:

restauracia  

> Súvisiace kategórie:

Reštaurácie - slovenská a česká kuchyňa
Reštaurácie - medzinárodná kuchyňa
Feedback