Ako to funguje


Nájdi
Vyhľadávanie na portáli zarohom.sk je jednoduché a intuitívne. Stačí zadať Čo? (kľúčové slovo alebo názov služby, napr.: reštaurácia, pizza) alebo Koho? (názov firmy) a Kde? (názov mesta, ulice alebo PSČ) hľadáš. Náš systém Ti na základe geografických údajov nájde firmy a služby hneď za rohom od daného miesta, zoradí ich podľa vzdialenosti a zobrazí na mape.

Je to jednoduché! Začni hneď teraz hľadať miestne firmy a služby na zarohom.sk.


Hodnoť
Ak si našiel to čo hľadáš sme radi, ale tvoja misia na portáli zarohom.sk sa ešte ani zďaleka neskončila. Využi služby firmy ktorú si našiel a podeľ sa s nami o skúsenosti s touto firmou. Tvoje hodnotenie môže pomôcť ľuďom v tvojom okolí. Tak ako tebe môžu pomôcť hodnotenia iných užívateľov portálu zarohom.sk. Veľa z nich určite býva v rovnakom meste, na rovnakom sídlisku a možno ste susedia.

Zaregistruj sa a začni hodnotiť firmy a služby na zarohom.sk!


Pošli ďalej
Zdieľaj svoje hodnotenia s priateľmi prostredníctvom mailu alebo na sociálnych sieťach ako napríklad Facebook, Twitter, MySpace. Pozvi svojich priateľov na portál zarohom.sk aby sa aj oni podelili o svoje skúsenosti s lokálnymi firami a službami.

Vlož si portál zarohom.sk do svojho profilu na Facebooku!
Graf
AKTUÁLNY STAV NA ZAROHOM.SK
12232 používateľov vyjadrilo 1239 názorov.

Naša ponuka pre Váš biznis:

Pridajte svoju firmu do našej databázy, alebo ak Vás už poznáme, staňte sa naším partnerom s ďalšími výhodami!
Feedback