La Lanterna Pizza & Wine Bar

La Lanterna Pizza & Wine Bar, Zámocká 30, Bratislava
Adresa:
Zámocká 30, Bratislava
Web:
E-mail:
La Lanterna Pizza & Wine Bar
Poznáš dobré podniky a firmy vo svojom okolí? Pridaj sa do komunity miestnych EXPERTOV!
Máte osobnú skúsenosť s firmou La Lanterna Pizza & Wine Bar? Napíšte nám o nej aj Vy niečo viac.
Hodnoť firmy a tvoj žalúdok zažije husacie hody! Viac
Michal Ď 134 príspevkov
Kvalitná pizzéria   pridané 27.01.2010 22:48:
Dnes som sa prechádzal po Zámockej ulici a natrafil som na jednu nenápadnú pizzeriu. Tu som mal asi najlepšiu pizzu, ale idem po poriadku... Hned ako sme vošli do dverí, tak náš čašník privítal a usadil nás k stolu. Nezabudol nám ponúknuť aj špecialitu - domáce cestoviny, avšak tie si dám až nabudúce. Teraz som mal chuť na pizzu. Po každom hosťovi vymenia obrus, takže na čistotu si potrpia. Avšak nedá mi nespomenúť aj jednu chybičku: po prvých dvoch sústach som v pizzi objavil vlas. Čašník bez meškania pizzu vymenil za úplne novú a celú pizzu (mal som totiž pizzu len na polovičku) ako ospravedlnenie. Hm, občas sa stane, zareagovali však profesionálne. Pizza bola preplnená kvalitnými surovinami. Všade bolo cíťiť Taliansko a talianská kuchyňa; dokonca aj hostia boli zväčša zahraniční a teda samozrejme aj z Talianska, čo je tiež dôkazom kvality. Bol som teda príjemne prekvapený a určite sem ešte prídem ochutnať aj tie domáce cestoviny, resp. pravú talianskú pastu :) Čašník bol dokonca pozorný natoľko, aby nám po jedle ponúkol aj kavíčku a dezert. Takto si predstavujem reštauračné služby, aj keď dodávam, že za kvalitu sa platí - ale táto reštaurácia nebola polopráznda, skôr naopak a eda asi aj podľa iných hostí sa to skutočne oplatí.

Súhlasilo 7 z 8 používateľov. Čo si myslíte vy?            
Bratislavské Noviny 51 príspevkov
Na Zámockej ulici svieti nová La Lanterna   pridané 03.04.2010 12:17:
Na Zámockej ulici pod Bratislavským hradom svieti nová lampa. Presnejšie nová talianska reštaurácia LA LANTERNA (v preklade lampa), ktorá na obed a večer láka milovníkov domácej talianskej kuchyne.

Na tejto smutnej ulici plnej prázdnych výkladov, žiaľ, svetlo La Lanterny svieti iba v pracovné dni, aj to len od 12.00 do 15.00 h a od 18.00 do 22.00 h, cez víkend majú zatvorené. Ako sme sa presvedčili pri opakovanej návšteve, otváracie hodiny sú asi jediným nedostatkom tejto útulnej reštaurácie s vynikajúcou ponukou pizze, cestovín, šalátov a mäsových špecialít.

Interiér La Lanterny je jednoduchý - typicky taliansky. Dlažba, steny zemitej farby, tlmené svetlo a drevený mobiliár s bielymi obrusmi navodzujú atmosféru pravej talianskej domácnosti. Jedálenská časť je prepojená s kuchyňou , žiadny zápach z nej však hostí neobťažuje. Naopak, bezprostredný kontakt s kuchyňou vzbudzuje v návštevníkoch pocit dôvery a serióznosti. V reštaurácii necítiť ani cigaretový dym, La Lanterna je nefajčiarsky podnik.

V jedálnom lístku sme našli predjedlá, šaláty, pizzu, špeciality z mäsa. Okrem toho La Lanterna ponúka každý deň jednu polievku a spravidla dva druhy cestovín. A tak sme mali možnosť ochutnať Paradajkovú polievku (Brodo di pomodoro, 5€) a Mrkvovú krémovú polievku (Crema di carote, 5 €). Žiadny pretlak, ale poctivá talianska paradajková. Rovnako vynikajúca bola aj mrkvová krémová.

Prečítajte si celé hodnotenie na www.bratislavskenoviny.sk

Súhlasilo 0 z 1 používateľov. Čo si myslíte vy?            
Miroslav Kocian 20 príspevkov
vyborna pizza   pridané 30.05.2010 20:22:
V tejto pizzerii som bol len raz, ale navsteva stala za to. Clovek si priplati trochu, ale pomer cena/vykon je uzasny. Niekedy rozmyslam ze radsej budem jest normalnu fakt dobru pizzu za 7-10Eur raz za stvrtok roka ako maju tu ako platit 3-5Eeur za zlu pizzu ako maju vacsinou inde. Obsluha je aj obsluhou, vie poradit, prazdne taniere rychlo taktne berie. Chutovo pizza co som mal, s parmskou sunkou bola vynikajuca.

Čo si myslíte vy?            
Máte k tomu aj Vy čo povedať? Aj Váš názor pomôže našim používateľom.
Upozorňujeme, že hodnotenia môžu pridávať iba prihlásení používatelia www.zarohom.sk.
E-mail:
Heslo:
Najprv sa zaregistrujem.
..alebo sa s nami spojte cez Facebook: (Ako to funguje?)
Prihlásiť cez Facebook
Ste majiteľom firmy La Lanterna Pizza & Wine Bar? Chcete vedieť čo o Vás hovoria Vaši zákazníci? Chcete aby Vás ľudia vždy na internete našli?
Meno*:
Priezvisko*:
Telefón*:
Email*:
Chcem dostávať mailom mesačné štatistiky o tom koľko ľudí videlo profil mojej firmy
Chcem dostávať na mail informáciu vždy, keď niekto pridá hodnotenie mojej firmy
Chcem sa dozvedieť informácie o tom ako získať viacej zákazníkov v mojom okolí
Drevenice Oščadnica
Ubytovanie v štýlových dreveniciach v Oščadnici

> Obľúbené za rohom sú aj:

> Kľúčové slová pre La Lanterna Pizza & Wine Bar:

pizza   kuchyna   pivnice   pizzeria   vinarne   vinaren   vinoteka   vinne   talianska   restauracia  

> Súvisiace kategórie:

Vinárne, vinotéky
Reštaurácie - talianska kuchyňa, pizzérie
Feedback