RED CAFÉ

3 min, 1.6 km | 
Adresa:
Račianske Mýto 1, Bratislava 831 02
Telefón:
02 44250930
Poznáš dobré podniky a firmy vo svojom okolí? Pridaj sa do komunity miestnych EXPERTOV!
Máte osobnú skúsenosť s firmou RED CAFÉ? Napíšte nám o nej aj Vy niečo viac.
Hodnoť firmy a tvoj žalúdok zažije husacie hody! Viac
Michal Ď 134 príspevkov
pridané 29.12.2009 13:08:
RED CAFE je sice na Racianskom myte, ale parkovať sa musí z inej ulice zozadu - zlý prístup. Vačšinou si tam však dávam len minerálku - ale aj porcie jedla tam vyzerajú dobre a kvalitne. Personál sa však len málokedy usmeje. Ceny sú asi primerané Bratislave

Súhlasilo 1 z 4 používateľov. Čo si myslíte vy?            
Bratislavské Noviny 51 príspevkov
Red Cafe je ako bistro, ale nevydarené   pridané 03.04.2010 12:22:
V novostavbe bytového domu v blízkosti jednej z najfrekventovanejších bratislavských križovatiek na Račianskom mýte sa pred pár rokmi usadila reštaurácia s farebným názvom - RED CAFE.

Napriek tomu, že v názve podniku dominuje len jedna farba, interiér je oveľa pestrejší. Steny natreté pastelovými farbami - modrou, žltou, zelenou a, samozrejme, červenou, navodzujú veselú atmosféru a zútulňujú moderný interiér. Tomu dominuje veľký, do štvorca tvarovaný barový pult v strede reštaurácie. Druhým výrazným prvkom sú steny z veľkých okien, ktoré sa dajú otvoriť a poskladať, takže v lete do reštaurácie prúdi vzduch rovno z ulice.

Red Cafe je zariadená tromi druhmi mobiliáru. Červenou koženou polkruhovou sedačkou na vyvýšenom pódiu, červenými barovými stoličkami pri barovom pulte a pri kruhových vysokých stoloch a napokon svetlohnedými polkruhovými dyhovanými kreslami pri rovnako dyhovaných štvorcových stoloch. Celá reštaurácia je jeden veľký otvorený priestor a svojím vzhľadom pripomína parížske bistrá. Tie sú známe svojou ponukou rýchleho zahnania hladu, zapíjaného pohárom vína či piva počas obedňajšej pauzy. V prípade Red Cafe je to trochu inak.

Jedálny lístok je viac obsažný a uponáhľanému stravníkovi zaberie jeho naštudovanie viac času, ako by si želal. Veď na výber sú nielen polievky, studené a teplé predjedlá, ale aj zeleninové, ryžové, vyprážané jedlá, jedlá z hydiny, hovädzieho a z bravčového mäsa, ryby, cestoviny a komu by sa málilo, v ponuke je aj pizza. A to sme nespomenuli dezerty a šaláty. Na druhej strane, zdĺhavý výber je kompenzovaný rýchlou prácou kuchára. Pri takomto množstve ponúkaných pokrmov sa však zákonite natíska otázka, aká je ich kvalita.

Skôr, ako sa pustíme do hodnotenia tunajšej kuchyne, nedá nám nepristaviť sa pár slovami pri obsluhe. Konkrétne pri dlhovlasej blonďavej slečne. Už od prvej chvíle bolo jasné, že práca čašníčky nie je jej splneným snom o povolaní. Slovíčka prosím a ďakujem z jej slovníka zrejme dávno vypadli, zato sarkazmus a jemná arogancia nechýbali. V takomto prípade máme len jednu radu. Ak vás práca nebaví, nerobte ju!

Prečítajte si celé hodnotenie na www.bratislavskenoviny.sk

Súhlasilo 2 z 2 používateľov. Čo si myslíte vy?            
Martin J 76 príspevkov
**   pridané 22.06.2010 10:57:
Hlavnou devízou tohto podniku je letná terasa s výhľadom na priľahlý parčík a fontánu. Odtiaľ sa v lete do okolia šíri príjemná vôňa kvetov a upokojujúci šum fontány, takže si človek skoro ani neuvedomuje, že sa nachádza v bezprostrednej blízkosti jednej z najrušnejších križovatiek v Bratislave. Bohužiaľ tu superlatívy končia. Proti jedlu (objednali sme si pizzu) nemám väčších výhrad - povedal by som lepší priemer, snáď len nápoje by mohli byť lepšie vychladené. Čo však určite stojí za zmienku je arogantná obsluha tohto podniku. To, že si s jednotlivými objednávkami dala načas, to je niečo voči čomu je našinec už pomaly otrlý. Čo si však zaslúži špeciálnu zmienku je platenie. Nemali sme drobné tak sme zaplatili bankovkou. Rozdiel bol 3,- Eurá, tak sme čakali kým nám čašník vydá. Minúta-dve nič, po siedmych sme začínali tušiť, že niečo nie je ok. Tak sme si zavolali čašníka a slušne sme ho poprosili, aby nám vydal pretože sa ponáhľame do mesta. Otočil sa na päte a ani po pol minúte sa prišiel odutý k nášmu stolu. Hodil nám drobné na stôl s takým poľutovaniahodným gestom, ako keby ich hádzal žobrákovi pod Michalskou bránou. Neviem, či je na Slovensku bežné dávať za priemerné služby 3,- Eurové sprepitné a ešte sa vystavovať pohŕdavým pohľadom čašníka - to posúďte sami. Jedno je však isté, tak skoro ma v tomto podniku neuvidia...

Súhlasilo 3 z 3 používateľov. Čo si myslíte vy?            
Máte k tomu aj Vy čo povedať? Aj Váš názor pomôže našim používateľom.
Upozorňujeme, že hodnotenia môžu pridávať iba prihlásení používatelia www.zarohom.sk.
E-mail:
Heslo:
Najprv sa zaregistrujem.
..alebo sa s nami spojte cez Facebook: (Ako to funguje?)
Prihlásiť cez Facebook
Pridajte obrázok firmy RED CAFÉ. Odporúčame veľkosť 145x110 pixelov.
Súbor:
Ste majiteľom firmy RED CAFÉ? Chcete vedieť čo o Vás hovoria Vaši zákazníci? Chcete aby Vás ľudia vždy na internete našli?
Meno*:
Priezvisko*:
Telefón*:
Email*:
Chcem dostávať mailom mesačné štatistiky o tom koľko ľudí videlo profil mojej firmy
Chcem dostávať na mail informáciu vždy, keď niekto pridá hodnotenie mojej firmy
Chcem sa dozvedieť informácie o tom ako získať viacej zákazníkov v mojom okolí

> Obľúbené za rohom sú aj:

> Kľúčové slová pre RED CAFÉ:

kaviaren   cukraren  

> Súvisiace kategórie:

Kaviarne
Feedback